Připravili jsme pro Vás předem několik variant degustačních programů.

Zážitkévé degustace
Zážitkévé degustace

Nabízíme řízenou degustaci vín z produkce našeho vinařství s odborným výkladem pro jednotlivce i menší skupiny do 20 osob. V prostorách tradičního kvelbeného sklepa s dřevěnými sudy Vás zasvětíme do tajů výroby vína.

Máte-li chuť se projít po vyhlášených viničních tratích Čejkovic, zveme Vás na malou procházku po našich vinicích, kde Vám při sklence vína přiblížíme celoroční práci ve vinici.


"Rande ve sklípku" - cena 450 Kč / os

Pokud se chcete seznámit s našimi víny, nabízíme Vám prohlídku sklípku spojenou s ochutnávkou 10 lahvových a sudových vín s výkladem k jednotlivým vínům a s malým občerstvením k degustaci. Doba trvání max. 2 hodiny. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.

Rande ve sklípku
Rande ve sklípku
Posezení u vína
Posezení u vína


"Posezení u vína" - cena 700 Kč / os

Pokud se chcete dozvědět maximum o našem vinařství a jeho produkci, nabízíme vám řízenou degustaci 14 lahvových, archivních a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci. Prohlídka vinařství a tradičního kvelbeného sklípku. Následné posezení v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním. Pohoštění formou rautového stolu s obloženými mísami, teplými řízečky, místní pochutiny, pečivo, káva, čaj, nealko. Doba trvání max. 6 hodiny. Minimální počet 6 osob.


"Piknik ve vinici" - cena 550 Kč / os

Zažijte jedinečnou atmosféru v prostředí prosluněných svahů s vinohrady, kde Vám při degustaci 10 lahvových vín a malém občerstvení přiblížíme celoroční práci ve vinici. Doba trvání max. 3 hodiny. Minimální počet 4 osoby.

Piknik ve vinici
Piknik ve vinici

Pokud Vás ani jedna z nabídek nezaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání. Při ubytování v apartmánu nad sklípkem je čas dalšího posezení neomezený.